Mažo dydžio mini dulkių siurblys compressore naftos-laisvo oro ėminių ėmimo siurblys, mėginių srauto stabilumą 21L/M, mažas triukšmo gali būti pritaikyti

€48.94
Yra sandėlyje
Greitas pristatymas
Parduotuvė::
  • Prekės pavadinimas: chanhuite
  • Su USB: No
  • Modelio numeris: ESPH
  • Gali būti pritaikyti: Taip
  • Suderinamos Prekės/Modelis: Nėra
  • Spalva : ESPH-1 12V, ESPH-2 24V, ESPH-3 12V, ESPH-4 24V

  • Disko tipas: vienetas
  • Pakuotės svoris: 0.2 kg (0.44 lb.)
  • Pakuotės matmenys: 5cm x 6cm x 8cm (1.97 in x 2.36 in x 3.15 in)

Naudojimo instrukcijos mikro siurblių serijos ESPH

Siurblys Micro vakuumas yra daugiausia naudojami Farmacijos Analizės, dujų ėminių ėmimo, matavimo prietaisų ir kitose srityse. Visą realizacijos be priežiūros ir be alyvos) siurblys, ne teršti perdavimo terpės. Siurblys yra siurblys tik galva, variklio ritininių guolių plieno vamzdis gali būti naudojamas sistema dujų mėginių iš vieno kanalo. Didelis srautas, maža srovė, triukšmo mažas, kiekvieną oro siurblys gali kontroliuoti srauto pakeisti įtampa

Techniniai duomenys

Modelis

Įtampa

Neigiamas slėgis

Spaudimas

Be apkrovos srovė

Be apkrovos srautas

Svoris

Dydis

(VDC)

(KPa)

(KPa)

A)

(L/min)

G

(Mm x mm)

ESPH-1/2

12/24

-78

70

0,95/0,5

21

516

64 × 45 × 121

ESPH-3/4

12/24

-60

60

0,85/0,45

16

516

64 × 45 × 121

Pastaba: galite nustatyti žemiau 15L, viso 10 veislių modeliai.

Įrengimas: siurblio

Siurblys micro naudojant OEM gamintojams remti teiginys, čia pateikti principo įdiegimo siurbliu, nes siurblio, kai priemonės vibracijos slopinimo, kai jie yra įrengti, ne su metalo arba tiesioginį ryšį tarp siurblio ir geriausias montavimas su gumos trinkelės arba putos ir pan., gali Būti nustatyti gnybtus arba kabelinių ryšių nailono kabelio kokybę, po, kad jums nereikia kartoti, montavimas, suderinimas siurbimo ir išmetimo turi rodyklių ženklas. Turėtų būti geras atsparumas oro vamzdelis bendras, vamzdis, skirti naudoti silikono vamzdžiai arba guminis vamzdelis, fluorido. Variklio ir ortakiai neturi būti sandarios, kad įtakos šilumos, variklio ir siurblio.

Naudojimo rekomendacijos kontrolės

Vartotojo sistemoje dizaino dulkių, adatos vožtuvas arba skaitiklis, srauto matuoklis, kontrolės srauto kontrolės grandinės reguliuojamas, didžiausia įtampa, reguliuoti srautas srautas reikia, yra šiek tiek didesnis nei reguliavimo rankenėlę šiurkščiavilnių ir bauda, srautas reikalaujama (bauda), naudingumo modelis turi privalumų mažas siurblys triukšmas, ilgas tarnavimo laikas. Jei stabilumą srautas gali būti naudojamas buferis, arba metodas kapiliarų srautas. Bako dydis slowrash, kad tilptų su srauto. būdas priversti slėgis gali srauto, bet srautas po priverstinio slėgis yra mažesnis nei 50% srauto, be apkrovos, mažesnis nei 50%, tai nėra rekomenduojama, kad vartotojas naudojimo būdas priversti slėgio jei grandinės yra sutrikusi, ryšio grafikas gali būti naudojamas pašalinti jį. variklis yra sujungtas į vieną pusę poliškumo indikatorius variklio.

Siurblys aplinka

Aplinkos temperatūra turi būti kontroliuojama, kad 0-45 temperatūra; siurblio netinka saulė, tu turi dirbti švarioje aplinkoje, darbo aplinkos siurblys

Dujų išgauti iš siurblys neturi būti alyvos, tačiau leidžia vandens garai turtingas: vidutinė temperatūra turėtų būti reguliuojamas nuo 5 iki 50-tarp. Jums neturėtų leisti klausimą užsienio įmonės siurblys. Tai geriau filtruoti dujas prieš įvesdami siurblys.

Klausimų, reikia atkreipti dėmesį

1. suvirinimo kabelį į variklį turi būti greitas, nes priešingu atveju tai bus sugadinti variklio temperatūrą. Kai yra didelis dujų srautas siurblį, kai triukšmas yra didesnis.

2. nerekomenduojama 24 valandų nepertraukiamo naudojimo, geriau pertrūkiais naudoti, jeigu kartais, geriausias apkrova yra ne per didelis, įtampa mažai.

3. Ne Blokuoti siurblio eksporto ir importo siurblį, siekiant išvengti poveikio gyvenimo siurblio. Malšinti geriausiai naudoti siurblį, slėgio vožtuvą siurblio slėgio darbai sustabdyti, kitaip, tai lengva sugadinti siurblį.

4. oro siurblys negali dirbti degiųjų atmosferą ir sprogsta be jokio gydymo; kai jūs pašalinti kenksmingų dujų, klientas turi antspaudą visi siurblys vėl, saugumui užtikrinti gyvenimo

 ¡5. Užsienio klausimu bus ne patenka į dujų purkštukų, kitaip jis bus sugadinti siurblį, micro! Metodas siurbimo ir išmetimo angos turi būti teisingas, priešingu atveju siurblys micro dirbs neįprastai arba sugadintas.

6. Ne siurbti, dujos ir dūmai iš naftos-kurių sudėtyje pavyzdžius, jei jums nerūkyti. Diafragma daugiau, tuo geriau filtravimo arba laikas siurblys po siurblio valymas.

7. Kai yra pumpuojamas dujas, kuriame yra dulkių, pageidautina filtras oro įsiurbimo priekyje. Norėdami išvengti tuštuma ir norma siurbimo. Jei nuosmukis sumažėjo, galite nuimkite viršutinį dangtį ir centro dangtelį (dalimis, dujų kameroje), negalima perkelti į kitas siurblys, su membrana kameros medvilnės plauti alkoholio iš naujo ji gali būti.

 

Panašūs produktai

LCD valdiklio plokštės rinkinys, VGA, HDMI, DVI GARSO 17' lcd 1280 x 1024 ekrano G170EG01 V0 LTM170EU-L01 LTM170EU-L11 HT170EX1-100
€26.54
Originalus aušinimo ventiliatorius PS2 Playstation 2 70000 built-in interjero aušinimo ventiliatorius PS2 7 W konsolės
€3.19
Nemokamas pristatymas MBI5027 MBI5027GN
€13.17
MPMB75B120RH greitai atsigauna
€21.19
 ¡nemokamas pristatymas! LM1117 fiksuotos įtampos reguliatorius, modulio išėjimo (įėjimo iki 4.7 ~ 10 V galia 3.3-V)/elektronikos komponentų
€1.41
10 vnt didmeninę kainą, laisvų rankų įranga įkrovimo lizdas laisvų rankų įrangos
€5.64